Hakkımızda

Su altının büyülü dünyasını yanı başınıza taşımak adına özellikle Tuzlu Su Akvaryumu olmak üzere 14 yıldır profesyonel olarak Ülkemizin farklı şehirlerinde özveri ile çalışıyoruz.

Hayallerinize ortak oluruz, birlikte hayal ederiz, gerçekleştiririz.

"Halfmoon Betta" capture the moving moment beautiful of siam betta fish in thailand on black background
9
Ekip Üyesi
8
Şehir
67
Aktif Müşteri
513
Akvaryum

Neler Yaparız?

Akvaryum servi̇s ve bakım hi̇zmeti̇

Tecrübeli ekibimiz ile akvaryumunuzun ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılar yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçeriz. Canlılarınızın yaşam alanlarının en iyi şekilde olmasını sağlarız. Bu şekilde müşterilerimizin büyük çoğunluğu gibi sizlerin de uzun yıllar ailemizin bir parçası olmasını isteriz.

*İmalatı, Kurulumu ve Servisi tarafımızdan yapılan akvaryumlarınız Royal Akvaryum Güvencesiyle 2 yıl garanti kapsamına alınır.

Akvaryum proje tasarımı ve yaratımı

Çeşitli projelerimizdeki tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde akvaryumunuz için tercih ettiğiniz ortama en uygun projeyi tasarlar ve projelendiririz.

Akvaryum ve mobi̇lya i̇malatı

Kolektif bir yapı olan akvaryumunuzun tüm süreçlerini tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek ekibimiz ile kendi atölyemizde gerçekleştirir sizler için her detaya dikkat ederiz. Projeniz için en doğru ve uygun çözümü üretir ve akvaryumunuz için 5 yıl sızdırmazlık garantisi sağlarız.

*İmalatı, Kurulumu ve Servisi tarafımızdan yapılan akvaryumlarınız Royal Akvaryum Güvencesiyle 2 yıl garanti kapsamına alınır.

Akvaryum kurulumu

Dinamik teknik ekimiz veya uluslararası iş ortaklarımızla, akvaryumunuzu yurt içinde veya yurt dışında istediğiniz lokasyonda kullanıma hazır hale getirir veya transferini sizler için sağlarız.

*İmalatı, Kurulumu ve Servisi tarafımızdan yapılan akvaryumlarınız Royal Akvaryum Güvencesiyle 2 yıl garanti kapsamına alınır.

Akvaryum eki̇pman tedari̇ği̇

Projenizin ihtiyaçlarına en uygun ekipmanların tespiti konusunda sizlerin yanında olur, ilgili ürünlerini sizler yurt içi ve yurtdışından için temin ederiz.

Akvaryum canlı tedari̇ği̇

Yurtiçi ve Yurtdışından temin etmek istediğiniz tüm canlıları yasal süreçler çerçevesinde güvenilir çiftlik ve üreticilerden sizler için temin ederiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • 14 yıldır yalnızca Akvaryum alanında A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınız için kesintisiz hizmet vermekteyiz.
  • İmalat, Kurulum, Servis ve Bakım, Mekanik Sistemler, Dekorasyon gibi akvaryumunuzun tüm ihtiyaçlarını alanında güçlü ve tecrübeli ekibimizle kendi bünyemizde organize etmekteyiz.
  • Ulusal ve Uluslararası alanda kendisini kanıtlamış güçlü çözüm ortaklarıyla çalışarak farklı ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü en doğru kişiler ve firmalar ile üretiriz.
  • 10 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ettiğimiz müşterilerimizi ortaya çıkarttığımız işin teminatı olarak görmekteyiz.
  • Güçlü, Geniş, Çeşitli bir referans listesine ve proje portföyüne sahibiz.
  • Farklı sektör ve alanlarda projelerimiz ile çeşitli ihtiyaçlara uyum sağlayabilmiş bir firmayız.
  • İşimize güveniriz ve akvaryumlarımızı 5 yıl sızdırmazlık, Mekanik sistemleri ise 2 yıl garanti kapsamına sokarız.
  • Müşterilerimizi markamızın en önemli unsuru olarak görür, tüm projelerimizde detaylara dikkat eder ve en doğrusu için çalışırız.
  • Akvaryumunuzda yaşanabilecek acil durumlarda iletişimin önemini bilen ve her an ulaşılabilir bir firmayız.
  • Sizi doğru şekilde dinler, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi doğru şekilde anlarız. Süreci sizler için yönetir, fazladan zaman kaybetmenize izin vermeyiz. Bu süreçte sizi sürekli bilgilendiririz

Yanı başınızda büyülü bir Dünya yaratıyoruz. Akvaryum alanında 14 yıldır Ülkemizin farklı şehirlerinde A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınız için özveri ile çalışıyoruz.