Hizmetlerimiz

Akvaryum Servis ve Bakım Hizmeti

Tecrübeli ekibimiz ile akvaryumunuzun ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılar yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçeriz. Canlılarınızın yaşam alanlarının en iyi şekilde olmasını sağlarız. Bu şekilde müşterilerimizin büyük çoğunluğu gibi sizlerin de uzun yıllar ailemizin bir parçası olmasını isteriz.

Akvaryum Proje Tasarımı ve Yaratımı

Çeşitli projelerimizdeki tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde akvaryumunuz için tercih ettiğiniz ortama en uygun projeyi tasarlar ve projelendiririz.

Akvaryum ve Mobilya İmalatı

Kolektif bir yapı olan akvaryumunuzun tüm süreçlerini tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek ekibimiz ile kendi atölyemizde gerçekleştirir sizler için her detaya dikkat ederiz. Projeniz için en doğru ve uygun çözümü üretir ve akvaryumunuz için 5 yıl sızdırmazlık garantisi sağlarız.

Akvaryum Kurulumu

Dinamik teknik ekimiz veya uluslararası iş ortaklarımızla, akvaryumunuzu yurt içinde veya yurt dışında istediğiniz lokasyonda kullanıma hazır hale getirir veya transferini sizler için sağlarız.

Akvaryum Ekipman Tedariği

Projenizin ihtiyaçlarına en uygun ekipmanların tespiti konusunda sizlerin yanında olur, ilgili ürünlerini sizler yurt içi ve yurtdışından için temin ederiz.

Akvaryum Canlı Tedariği

Yurtiçi ve Yurtdışından temin etmek istediğiniz tüm canlıları yasal süreçler çerçevesinde güvenilir çiftlik ve üreticilerden sizler için temin ederiz.